ECR Europe vyhlašuje soutěž o nejlepší spolupráci v dodavatelském řetězci

V rámci konference ECR Europe je novinkou pořádání soutěže ECR Awards. Soutěž se zaměřuje na příkladnou spolupráci dodavatelů, logistických providerů a odběratelů v celé Evropě.

Spolupracujete se svým dodavatelem nebo odběratelem na projektu či programu, který přinesl pozitivní výsledky? Chcete se pochlubit světu, jakých benefitů se vám společnými silami podařilo dosáhnout? Přihlaste svůj projekt do soutěže ECR Awards ještě dnes!

Read more...

Špičkoví lídři se podělí o své zkušenosti

Každoroční konference ECR, tentokrát s podtitulem "The Future's Bright", která se bude konat v květnu v Bruselu, již nyní slibuje vynikající prezentace. Mezi přednášejícími jsou taková zvučná jména, že je již teď jasné, že tato konference bude patřit k hlavní události roku 2013. Mimo jiné jmenujme: Georges Plassat (generální ředitel a předseda představenstva Carrefour), Luis Reis (výkonný ředitel portugalského řetězce Sonae), Joanne Denney-Finch (generální ředitelka IGD), Dame Lucy Neville-Rolfe (prezidentka EuroCommerce a výkonná ředitelka Corporate & Legal Affairs Tesco Plc.), Christian Verschueren (generální ředitel EuroCommerce), Thomas Hübner (výkonný ředitel Carrefour Europe), Jan Zijderveld (prezident společnosti Unilever), a mnoho dalších.
Registrujte se na konferenci již nyní a získejte 20% slevu! Více informací na http://www.ecreuropeforum.net/

Leaders fórum pod taktovkou ECR Europe

Zástupci sedmi maloobchodníků a šestnácti výrobců se zúčastnili prvního evropského fóra nazvaného "ECR Leaders Forum", které se uskutečnilo pod patronací ECR Europe v sídle společnosti Carrefour.
Setkání, navazující na novou evropskou strategii ECR Europe pod názvem "The Next Generation", bylo zahájeno úvodním slovem pana Georga Plassata, generálního ředitele a předsedy představenstva Carrefour. K dalším neméně zajímavým přednáškám patřil pohled na problematiku spolupráce v dodavatelsko-odběratelském řetězci, který prezentovala paní Claire Bury z Evropské komise a pan Marcel Corstjens z Inseadu, a prezentace "Digital think-tank" od společnosti Netexplo.

Read more...

Nové číslo časopisu "GS1 Retail & Consumer Goods"

Víte, že asi 60% prodaného zboží v supermarketech po celém světě jsou čerstvé potraviny a že ukradené zboží a odpad může stát maloobchodníky až 4% jejich celkového obratu? Věděli jste, že "GS1Recall System for Foods" by mohl zachránit životy 3.000 lidí každý rok jen ve Spojených státech? Věděli jste, že Evropská komise - ve spolupráci s GS1 - pracuje na lepším systému vysledování nebezpečných hraček, kosmetiky a dalších produktů, aby bylo možné je rychle a masivně stáhnout z evropského trhu, pokud by bylo potřeba? 

Read more...

Pozvánka na International Auto-ID Conference

Zajímáte se o technologie automatické identifikace a RFID? Rádi byste věděli, jak funguje RFID například v poštovních službách na Slovensku či jak se s jeho pomocí dá sledovat pohyb zbraní? Věděli jste, že RFID pomáhá i při distribuci vína? A jak fungují elektronické tagy v extrémních podmínkách? Pokud Vás odpovědi na tyto otázky zajímají, tak právě pro Vás je určena tato pozvánka na speciální mezinárodní konferenci s názvem "International Auto-ID Conference", která se bude konat 14. listopadu 2012 v Ostravě.

Read more...

Zveme vás na Powering Retail Execution Management jointly Workshop

Česko - Slovenská iniciativa ECR si vás dovoluje pozvat na nadcházející jedinečnou akci - Powering Retail Execution Management jointly Workshop, která se uskuteční 11. října 2012 v prostorách ECR Na Pankráci 30, Praha 4.

Exkluzivním hostem workshopu bude Georges LeNigen (Retail Solutions), odborník na efektivní spolupráci v dodavatelském řetězci, který ve svém vystoupení mimo jiné nastíní možnosti pro dosažení WIN(3).

Pro registrované účastníky je účast na workshopu zdarma.

Read more...

Post 19 - 24 of 129
First | Prev. | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | Next | Last