Paul Lauria na warsztatach w Poznaniu!

ECR Polska ma przyjemność być współorganizatorem jednodniowych warsztatów prowadzonych przez Paula T. Lauria, światowej klasy amerykańskiego eksperta i praktyka w zakresie zarządzania flotami samochodowymi:

Strategic Vehicle Fleet Management Master Class


Warsztaty  odbędą  się  13  maja  br.  w  Poznaniu, w Instytucie Logistyki i Magazynowania.

Celem   warsztatów   jest   umożliwienie   polskim   menedżerom   flot samochodowych skorzystania z ponad 30-sto letnich doświadczeń Paula T. Lauria  w  prowadzeniu  analiz i  budowaniu strategii rozwoju flot na całym  świecie,  w tym zwłaszcza flot dużych (złożonych nawet z 50 000 pojazdów).

Read more...

10% rabatu dla członków ECR na szkolenie o nowych przepisach dotyczacych etykiet!

W imieniu Instytutu Logistyki i Magazynowania, IGI FOOD CONSULTING oraz Brandbank Polska, zapraszam 5 lutego 2014 r. przedstawicieli branży spożywczej na szkolenie:

Zaprojektuj etykietę oraz e-etykietę zgodną z nowymi przepisami UE.


Od 13 grudnia 2014, każdy produkt spożywczy, musi być w przejrzysty sposób opisany obowiązkowymi informacjami wymienionymi w Rozporządzeniu UE nr 1169/2011.
Konieczna będzie modyfikacja oznakowania większości obecnych na rynku produktów, jak również obowiązkowe stanie się podawanie szeregu informacji na temat żywności sprzedawanej m.in. za pośrednictwem Internetu. W efekcie powstaną tzw. wirtualne etykiety, bardzo zbliżone w swojej treści do tradycyjnych.

Zapraszamy do praktycznego przećwiczenia procesu tworzenia opisu dla produktu i tworzenia etykiety (w tym również e-etykiety).

Read more...

Spotkanie Grupy ds. EDI!

W czwartek, 16.01 od 10.00 do 14.00 w In Office w Złotych Tarasach (sala Platinium) w Warszawie odbędzie się spotkanie naszej grupy roboczej ds. EDI.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z biurem ECR.

Read more...

Zgodnie z zapowiedziami – warsztaty nt. sustainability jeszcze w styczniu!Z przyjemnością informujemy, że w 2014 roku w ECR, zgodnie z zapowiedziami, będziemy jeszcze więcej mówić o sustainability i propagować dobre praktyki w zakresie zrównoważonego, długotrwałego rozwoju firmy!

Już 29.01. 2014 r. zapraszamy na Warsztat „SUSTAINABILITY IN BUSINESS – osiągnij korzyści z odpowiedzialnego rozwoju”. Warsztat w części praktycznej poprowadzony zostanie przez Jonathana T. Scotta, z The Center for Industrial Productivity and Sustainability.

Read more...

Od nas - na świeta...

Mamy zgodę na rynku paletowym!

Stowarzyszenie European Pallet Association (EPAL) i Międzynarodowy Związek Kolei UIC doszły do porozumienia ws. wzajemnego uznawania swoich palet.

Obydwie organizacje wypracują w najbliższym czasie konieczne w tym zakresie porozumienie i szczegółowe ustalenia techniczne dotyczące wzajemnej naprawy obu palet. Porozumienie pomiędzy obiema organizacjami pozwoli na nieograniczoną wymianę obydwu palet pomiędzy użytkownikami we wspólnym poolu paletowym.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią komunikatu prasowego EPAL:
Komunikat prasowy UIC-EPAL PL-16.12.pdf
Post 1 - 6 of 117
First | Prev. | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | Next | Last