Dodatkowy termin Shopper Marketing Master-Class!

Z przyjemnością informujemy, że mamy już komplet uczestników Shopper Marketing Master-Class w dniu 9.10!

W związku z nie słabnącym zainteresowaniem warsztatami, mając na uwadze potrzeby naszych członków - uruchomiliśmy drugą turę szkolenia - 8 października!
Ken Hughes, na naszą prośbę, zgodził się przeprowadzić warsztaty dwukrotnie! Oba szkolenia odbędą się w hotelu Sound Garden w Warszawie!

Szczegóły dotyczące rejestracji:
http://www.ecr-all.org/poland/content/category/detail/14069

Shopper Marketing Master-Class - już za miesiąc!

Jeśli nie jesteście jeszcze zdecydowani aby wziąć udział w naszych październikowych warsztatach - przedstawiamy bliżej opinie na temat prowadzącego!
Przypominamy - Ken Hughes będzie w Polsce na zaproszenie ECR 9 października!

Szczegóły: http://www.ecr-all.org/poland/content/category/detail/14069

Strategie sieci handlowych na podstawie gazetek

Jeden z naszych członków, firma ABR SESTA, opublikowała raport na temat „Strategii sieci handlowych” na podstawie gazetek promocyjnych za pierwsze półrocze 2014.

Ciekawe wnioski, rzetelna praca. Warto zajrzeć.
Życzymy interesującej lektury!
Strategia sieci FMCG
Strategia sieci handlowych DIY
Strategia sieci handlowych ELEKTRO

Zobaczcie jak było i nie przegapcie za rok!

Fajnie jest organizować dobre wydarzenia!

Po raz kolejny dziękujemy Uczestnikom, Prelegentom, Sponsorom, Partnerom i Partonom Medialnym, bez których tegoroczne Forum Współpracy nie mogłoby się odbyć.
Zapraszamy do obejrzenia video-relacji: http://youtu.be/T8HxdEzEfg4
i galerii zdjęć z naszej konferencji: https://picasaweb.google.com/ECRPolskaAnnaKwiatek/ECRForumForCooperation2014.

Kolejne Forum ECR 28 maja 2015! Jeśli macie pomysły dotyczące programu, tematów, studiów przypadku, prelegentów - zapraszamy do współpracy!

Wyniki konkursu Speed Docking'2014 - jest pole do usprawnień!

Konkurs Speed Docking w Holandii, Belgii, Czechach i na Słowacji dowiódł, że czasy cyklu rozładunków w punktach dystrybucji mogą być znacząco skrócone.

Speed Docking to trwające 10 tygodni zawody pomiędzy centrami dystrybucji (DCs) w łańcuchach dostaw branży spożywczej. Konkurs został wymyślony i zorganizowany w celu minimalizacji czasu potrzebnego samochodom dostawczym od momentu wjazdu na teren centrum dystrybucji do momentu wyjazdu poza bramki. Aby umożliwić rzetelne porównanie czasów, stosowane są specjalne algorytmy umożliwiające znormalizowanie różnych rozmiarów dostaw do pełnych ciężarówek.

Read more...

Shopper Marketing Master-Class z Kenem Hughsem w październiku!
Po rewelacyjnych ocenach wystąpienia Kena Hughesa na Forum Współpracy 2014, zdecydowaliśmy się dać Wam możliwość udziału w warsztatach przez niego prowadzonych, podczas których możliwe będzie dogłębne poznanie tajników i najnowszych osiągnięć Shopper Marketingu, neuromarketingu i badań biometrycznych!

Na nasze zaproszenie, Ken Hughes przeprowadzi całodniowy "Shopper Marketing Master-Class" w Warszawie, 9 października 2014. Gwarantujemy, że udział w tym warsztacie całkowicie wywróci Wasze myślenie o nabywcach i odświeży firmowe strategie marketingowe!

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Rejestracja już się rozpoczęła, liczba miejsc ograniczona, polecamy więc nie zwlekać z decyzją!
Post 1 - 6 of 128
First | Prev. | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | Next | Last